Україна, м Київ, вул. Новозабарська, 2/6 Корпус "Е"

+38 044 206 69 79  +38 044 206 42 36

ПН-ПТ: 09:00-18:00

Про компанію

Компанія РКС з 1994 року займається розробкою і виробництвом в області радіотелефонії і телекомунікаційного обладнання. В даний час основним напрямком діяльності компанії є розробка та виробництво систем GPS моніторингу і різних датчиків, включаючи датчики рівня палива - один з найбільш популярних продуктів, що отримав міжнародне визнання. Компанія має власне конструкторське бюро і сучасну виробничу базу.

Лідер в області радіотелефонії та телекомунікації;

Власне конструкторське бюро;

Власне програмне забезпечення;

Сучасне обладнання;

Попит на внутрішніх і зовнішніх ринках;

Наша продукція-переможець в множинах конкурсах;

Відповідність стандартам ISO 9001:2015;

Гарантія якості

Продукція компанії користується постійним попитом у споживачів як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках. Компанія РКС є постійним учасником міжнародних спеціалізованих виставок, таких як CEBIT (Німеччина), GITEX (ОАЕ) та інших. Основними ринками збуту є Україна, країни СНД, Південна і Латинська Америка, Африка. Наша продукція представлена також на ринках США, Європи та Близького Сходу.

Переваги

На ринку України з 1994 року
Наша продукція по всьому світу
Ми заслужили безліч нагород
Сертифікат якості
Жорсткий контроль на виробництві
Гарантія якості виробів

Інтелектуальний потенціал компанії, сучасне обладнання, власна виробнича база дозволяють здійснювати весь цикл від розробки і виготовлення експериментальних зразків до випуску серійних партій виробів з урахуванням індивідуальних вимог замовника. Програмне забезпечення, що розробляється нашими фахівцями, дозволяє запропонувати нашим клієнтам комплексне вирішення поставленого завдання, максимально ефективне і націлене на отримання кінцевого результату.

Історія компанії

Компанія РКС веде відлік своєї історії з 1994 року. Це був час бурхливого розвитку технологій в області бездротового зв'язку великого радіусу дії (long-range communication). Група молодих випускників радіофізичного факультету та інших технічних вузів об'єднала свої знання і навички для створення власних продуктів у цій області. Були розроблені радіоудлінітелі телефонної лінії (LINE, WITEL), підсилювачі (ART), антени, що забезпечують бездротовий зв'язок як в носимом так і в стаціонарному варіантах В радіусі до 100 км.

Компанія РКС

Компанія РКС виробництво систем GPS моніторингу і різних датчиків | https://www.rcsua.com

Компанія РКС займається розробкою і виробництвом в області радіотелефонії і телекомунікаційного обладнання. В даний час основним напрямком діяльності компанії є розробка та виробництво систем GPS моніторингу і різних датчиків, включаючи датчики рівня палива - один з найбільш популярних продуктів, що отримав міжнародне визнання. Компанія має власне конструкторське бюро і сучасну виробничу базу. https://www.rcsua.com

Компанія РКС і її продукція отримали визнання не тільки в Україні та країнах СНД, але і на міжнародних ринках. Обладнання поставлялося на експорт більш ніж в 30 країн світу. Зокрема, воно використовувалося в США на морських нафтовидобувних платформах компанії Shell.

З початку 2000-х почалася ера мобільного зв'язку. Компанія РКС розробила і випустила GSM-шлюзи Basis. Ці пристрої дозволяли зв'язати стаціонарну телефонну мережу загального користування і GSM-мережу мобільних операторів. Таке рішення дозволяло отримати істотну економію при міжмережевих дзвінках. GSM-шлюзи Basis користувалися великою популярністю як серед індивідуальних користувачів, так і при організації корпоративної зв'язку.

У 2001 році на замовлення українських CDMA операторів був розроблений стаціонарний CDMA термінал (мобільні термінали були в той час були заборонені), який дозволив CDMA операторів зміцнити свої позиції в конкурентній боротьбі з постачальниками GSM зв'язку за рахунок розширення функціоналу своїх послуг. До 40% ринку стаціонарних CDMA терміналів в Україні в той час було представлено продукцією РКС.

Розробками в області GPS моніторингу РКС почала займатися з 1999 року після відвідання найбільшої міжнародної виставки промислової і споживчої електроніки CEBIT (Ганновер, Німеччина). В ті часи ще не існувало відносно швидких і дешевих каналів передачі даних по мережах мобільного зв'язку, таких як GPRS. Інформація з перших GPS трекерів передавалася протягом перших 5 секунд з'єднання по голосовому каналу GSM. Відсутні також доступні електронні карти, а карти з масштабом детальніше ніж 1:10000 були заборонені для цивільного застосування. Законодавча база використання GPS приймачів також була відсутня. Загалом, майбутнє GPS моніторингу було вельми туманним. У 2003 році РКС вже брала участь у проекті оснащення міського транспорту р. Києва системою GPS моніторингу з використанням CDMA мереж для передачі даних.

Ми з гордістю можемо відзначити, що ряд технологій GPS моніторингу, які сьогодні де-факто стали галузевим стандартом, були вперше розроблені фахівцями нашої компанії. Наприклад, ми перші почали використовувати вбудований акселерометр для усунення т. зв. "зірок" на стоянках. Розроблений нами в той час протокол передачі даних був одним з найбільш економічних по використанню дорогого трафіку мобільних операторів. При цьому його адаптивні Налаштування дозволяли досить точно відображати треки транспортних засобів з деталізацією поворотів і складних ділянок руху. Також, ми першими почали використовувати датчики рівня палива Omnicomm з цифровим інтерфейсом RS-485 для контролю використання палива.

Виставки