Україна, м Київ, вул. Новозабарська, 2/6 Корпус "Е"

+38 044 206 69 79  +38 044 206 42 36

ПН-ПТ: 09:00-18:00

Контроль палива

на стаціонарних АЗС

Контроль палива на стаціонарних АЗС

Контроль палива на стаціонарних АЗС

Контроль рівня палива автомобіля або цілого автопарку. Контроль рівня палива, витрата, залишок. Віддалений моніторинг транспорту, а також пересувних або стаціонарних АЗС. Встановлення та підключення обладнання для контролю палива. Телефонуйте 044 206 69 79

Решение для АЗС

Мониторинг и контроль в стационарных АЗС

Компанія РКС пропонує рішення для контролю палива в стаціонарних цистернах, яке дозволяє моніторити рівень палива, факт і час відкриття люка верхнього наливу. На цистерні встановлюється датчик рівня палива EPSILON® EZ. Захисний бокс з бортовим контролером, GSM-антеною і іскробезпечним бар'єром монтується віддалено в безпечній зоні. При необхідності безперервного візуального контролю об'єму палива в цистерні в доступному й безпечному місці монтується цифровий індикатор об'єму палива. Додатково за допомогою лічильника-витратоміра можна контролювати об'єм відпущеного з цистерни палива. У спрощеному варіанті контроль палива можливий без використання бортового контролера - інформація про кількість палива відображається на цифровому індикаторі.

Встановлені на цистерні датчики мають вибухобезпечне виконання (0 EX ia IIC Т6 Ga), а іскробезпечні бар'єри оснащені електронною гальванічною розв'язкою.