Україна, м Київ, вул. Новозабарська, 2/6 Корпус "Е"

+38 044 206 69 79  +38 044 206 42 36

ПН-ПТ: 09:00-18:00

Контроль роздачі палива

на пересувних АЗС

Контроль роздачі палива на пересувних АЗС

Контроль роздачі палива на пересувних АЗС

Контроль рівня палива автомобіля або цілого автопарку. Контроль рівня палива, витрата, залишок. Віддалений моніторинг транспорту, а також пересувних або стаціонарних АЗС. Встановлення та підключення обладнання для контролю палива. Телефонуйте 044 206 69 79

Решение для АЗС

Контроль топливораздачи на передвижных АЗС

Для контролю роздачі палива на мобільних паливозаправних станціях встановлюється бортовий контролер TELETRACK, лічильник-витратомір для фіксації відпущеного палива, зчитувач RFID-карток для ідентифікації водіїв, електромагнітний клапан для запобігання несанкціонованого відпуску палива, стабілізатор живлення і блоки іскрозахисту для забезпечення вибухозахисту.

Відвантаження палива відбувається після того як водій, заправляється транспортного засобу вставити ідентифікаційну карту в RFID-зчитувач.

Інформація про місце, час, RFID-картку водія і обсяг заправок передається по каналах мобільного зв'язку та Інтернет на диспетчерське місце і відображається у вигляді звіту.

Якщо заправляється транспортний засіб обладнаний датчиком рівня палива, у звіті відображається різниця між відпущеним і отриманим обсягом палива.