Україна, м Київ, вул. Новозабарська, 2/6 Корпус "Е"

+38 044 206 69 79  +38 044 206 42 36

ПН-ПТ: 09:00-18:00

Моніторинг сільгосп робіт

із застосуванням системи GPS моніторингу "Teletrack-AGRO"

Рішення "Teletrack-AGRO" дозволяє засобами GPS моніторингу контролювати траєкторію руху техніки на полі, швидкісні режими, зупинки, простої, обсяги заправок і зливів палива, витрати палива, фактично оброблену площу, робочий час водіїв, глибину заглиблення інструмента та інші параметри.

Моніторинг сільгосп робіт із застосуванням системи GPS моніторингу "Teletrack-AGRO"

Моніторинг сільгосп робіт із застосуванням системи GPS моніторингу "Teletrack-AGRO"

GPS моніторинг в сільському господарстві для контролю польових робіт, місця розташування техніки, напрямок руху, швидкості, контроль заправок і зливів. Розрахунок оброблене площі і доставки врожаю. Система зчитує дані з різних датчиків і передає їх на комп'ютер диспетчера. Установка і підключення GPS моніторингу для контролю польових робіт. Телефонуйте 044 206 69 79

Решение с помощью Teletrack-AGRO

Мониторинг с/х работ и контроль сбора урожая

Система "Teletrack-AGRO" позволяет контролировать траекторию движения комбайна на поле, заполнение бункера зерном, определить место, время и машину в которую произведена выгрузка, а так же отследить ее маршрут следования до элеватора.

Результати впровадження системи GPS моніторингу Teletrack-AGRO

1. Зниження витрат на ПММ та амортизаційні витрати;

2. Мінімізація втрат на етапі збору та доставки врожаю;

3. Отримання об'єктивних даних про хід і якість польових робіт;

4. Підвищення продуктивності праці та поліпшення дисципліни персоналу;

5. Поліпшення якості обліку виконаних робіт;

6. Підвищення ефективності роботи техніки за рахунок оптимального планування маршрутів.

Контроль палива

Можливі наступні способи контролю палива: з використанням датчиків рівня палива, витратомірів, CAN-шини. Кожен спосіб має свої особливості.

Зчитувач RFID-картки водія

Для ідентифікації водіїв та контролю робочого часу в кабіні транспортного засобу встановлюється спеціальний пристрій, що представляє собою RFID-зчитувач безконтактних карт. Кожному водієві видається персональна карта. В системі зберігаються дані про співробітника (прізвище, ім'я та ін.). Приступаючи до роботи, водій реєструється, вставляючи карту в зчитувач, а в кінці зміни виймає картку з зчитувача. Таким чином однозначно визначається початок, кінець і тривалість зміни.

Мітки причіпного та навісного обладнання

Для автоматичного визначення виду виконаних робіт, обробленої площі, перекриттів, перепусток на навісне/причіпне обладнання монтується спеціальна мітка, що дозволяє встановити тип обладнання,що використовується, за його унікальним ID-кодом (ідентифікатором). В системі зберігається довідник обладнання, в якому зафіксовані його найменування, ширина захоплення. Пропонуються контактні магнітні мітки або безконтактні радіомітки. Радіомітки дозволять виключити людський фактор при обліку робіт.

За допомогою ідентифікатора з інклінометром (датчиком кута), встановленим на причіпному / навісному обладнанні, можна визначити ID-код обладнання, в робочому або неробочому положенні знаходиться агрегат, що при розрахунках дозволяє визначити фактично оброблену площу виключивши технологічні переїзди.

Датчики контролю глибини заглиблення і факту виконання робіт

Датчик вимірювання відстані дозволить вимірювати заглиблення інструмента в процесі обробки грунту, факт виконання робіт (чи інструмент в робочому положенні), одночасно виступити в ролі ідентифікатора - визначити ID-код причіпне/навісне обладнання для визначення виду робіт і розрахунку обробленої площі.

Призначений для безконтактного вимірювання відстані до поверхні, що знаходиться в полі дії датчика.

Застосовується при вимірюванні відстані від елементів навісного, причіпного сільськогосподарського обладнання до поверхні грунту для контролю заглиблення інструмента, рівня добрив в розкидачі, зерна в бункері комбайна.

Використання штатного GPS-приймача

При наявності на сільгосптехніці GPS-приймача можливе підключення до нього GPS-контролера і використання більш точних координат. Це може бути корисно для отримання більш точної траєкторії руху при визначенні перекриттів і пропусків.