Україна, м Київ, вул. Новозабарська, 2/6 Корпус "Е"

+38 044 206 69 79  +38 044 206 42 36

ПН-ПТ: 09:00-18:00

Система Teletrack-AGRO:

GPS-моніторинг в сільському господарстві

 • Контроль за місцем розташування та історія пересування техніки;

 • Контроль заправок і зливів;

 • Контроль витрати палива в русі, стоянках, під час виконання робіт на полях, витрата на 1 га;

 • Контроль ланцюжка споживачів палива: АЗС – паливозаправник – техніка;

 • Розрахунок обробленої площі поля з урахуванням пропусків і перекриттів, а також спільної обробки поля;  

 • Контроль ланцюжка доставки врожаю: комбайн-перевантажувач-зерновий елеватор;

 • Контроль технології виконання робіт: швидкісний режим, заглиблення інструменту;

 • Ідентифікація техніки «свій-чужий»;

 • Контроль використання сипучих і рідких добрив;

 • Визначення точного часу виїзду, в'їзду на поле, простоїв, тривалості виконання робіт;

 • Складання електронних карт полів та імпорт з інших картографічних форматів;

 • Ведення обліку історії обробки полів;

 • Ідентифікація водіїв для обліку часу робіт;

 • Оперативне планування. Аналіз "план-факт" виконання польових робіт;

 • Сезонне планування. Технологічна карта полів;

 • Обмін інформацією з 1С та іншими обліковими програмами.

Економія на ПММ

Досвід практичного використання системи контролю палива на базі системи GPS-моніторингу «Teletrack-AGRO» дозволяє зробити висновок про можливості знизити витрати на паливо і ПММ до 30% за рахунок підвищення ефективності використання техніки і запобігання розкрадань.

ПММ 0%
Добриво 0%
ЗЗР 0%
Заробітна платня 0%
Інші витрати 0%

Рис. Типова структура витрат в с/г

Как это работает?

На транспортное средство монтируется бортовое устройство для GPS мониторинга транспорта, которое по GPS-сигналам определяет местоположение и скорость транспортного средства, считывает данные с различных датчиков и передает эти данные по каналам мобильной связи (GPRS) в диспетчерский центр.

Что для чего нужно?

 • Контроль через GPS-каналы  (На ТС устанавливается бортовое оборудование Teletreck);

 • Контроль уровня топлива в баке (ставятся датчики уровня топлива);

 • Идентификация водителя (монтируется считыватель RFID-карточки водителя); 

 • Определение типа подключенного оборудования, времени и места его подключения (устанавливается система идентификации навесного и прицепного оборудования );

 • Мониторинг (устанавливается программное обеспечение на диспетчерские ПК); 

 •  Для работы системы также должно соблюдаться условие бесперебойной работы Internet и GSM сети.

Інформація про витрату палива , одержаний від датчиків рівня палива «Epsilon» дозволяє контролювати весь ланцюжок отримання, роздавання і споживання палива від стаціонарних АЗС, мобільних паливозаправників до кінцевих споживачів – с/х техніки, що виконує польові роботи.

Система здатна вести облік обсягів заправок і витрати палива, фіксувати факти зливів і нецільового використання техніки.

Контроль топлива может производиться различными методами:

 • контроль рівня палива в Баку (в бак встановлюються датчики рівня палива);

 • контроль витрати палива (в паливопровід встановлюються датчики витрати палива);

 •  підключення до бортового комп'ютера (система зчитує дані про витрату і рівень палива з CAN-шини).

Всі перераховані вище способи контролю палива мають свої переваги і недоліки. Для вибору оптимального варіанту, необхідно враховувати тип техніки, умови експлуатації і безліч інших факторів.

Система «Teletrack-AGRO» дозволяє отримувати об'єктивні дані про хід і якість виконання всіх основних технологічних операцій: від оранки та внесення добрив до збору врожаю. Система дозволяє визначити фактичну оброблену площу, виконання швидкісного режиму під час виконання операції, час, місце, задіяну техніку і персонал. 

Все це дозволяє підвищити ефективність використання ресурсів, знизити витрати і підвищити рентабельність бізнесу.

Мінімізація втрат на етапі збору і доставки врожаю є найважливішими факторами для підвищення рентабельності агробізнесу. 

Система «Teletrack-AGRO» дозволяє контролювати траєкторію руху комбайна по полю, наповнення бункера комбайна зерном, фіксувати момент і обсяг вивантаження зерна з бункера в зерновоз, контролювати маршрут руху зерновоза від поля до елеватора або складу.

Добрива та ЗЗР становлять значну частину витрат у загальній структурі витрат в агробізнесі. Тому, контроль за ефективністю їх використання є важливим інструментом підвищення ефективності ведення сільськогосподарського бізнесу. 

Система "Teletrack-AGRO" дозволяє отримувати і фіксувати в звітах інформацію про точне місце і час операцій по внесенню добрив і ЗЗР. Витратомір дозволяє контролювати норми витрати рідких розчинів, а ультразвукові датчики рівня – обсяг рідини або сипких матеріалів в резервуарах.

Для ідентифікації водіїв та контролю робочого часу в кабіні транспортного засобу встановлюється спеціальний пристрій, що представляє собою RFID-зчитувач індивідуальної картки водія. 

В системі зберігаються персональні дані про співробітника (прізвище, ім'я). Приступаючи до роботи, водій реєструється, вставляючи карту в зчитувач.

Для визначення обсягу виконаних робіт на навісне і причіпне обладнання монтується спеціальна радіо - або магнітна мітка, що дозволяє визначити тип використовуваного обладнання, часу його роботи, вид робіт,ширину захвату і оброблену площу. За допомогою цієї інформації система визначає з високою точністю оброблену площу поля, перекриття і пропуски. Впровадження такої технології дозволяє автоматизувати роботу з обліку сільгоспробіт.

За допомогою ідентифікатора з датчиком нахилу (інклінометром), встановленого на причіпному/навісному обладнанні, можна визначити в робочому або не робочому положенні знаходиться агрегат, що при розрахунках обробленої площі дозволяє виключити технологічні переїзди. 

Ультразвуковий датчик відстані дозволить контролювати заглиблення інструменту в грунт.

Система контролю сільськогосподарського транспорту Teletrack-AGRO може бути інтегрована з 1С Підприємство та іншими обліковими програмами.розвуковий датчик відстані дозволить контролювати заглиблення інструменту в грунт.

Результат внедрения Teletrack-AGRO

1. Снижение расходов на ГСМ и амортизационных расходов автопарка;

2. Минимизация потерь на этапе сбора и доставки урожая;

3. Получение объективных данных о ходе и качестве полевых работ;

4. Повышение производительности труда и улучшение дисциплины персонала;

5. Улучшение качества учета выполненных работ;

6. Повышение эффективности работы техники за счет оптимального планирования маршрутов.

Готовые решения

Система "Teletrack-AGRO" позволяет контролировать траекторию движения комбайна на поле, заполнение бункера зерном, определить место, время и машину в которую произведена выгрузка, а так же отследить ее маршрут следования до элеватора.

Готові рішення

Система Teletrack-AGRO: GPS-моніторинг в сільському господарстві

Система Teletrack-AGRO: GPS-моніторинг в сільському господарстві. Моніторинг сільськогосподарських робіт.

Моніторинг сільськогосподарських робіт. GPS моніторинг в сільському господарстві для контролю польових робіт, місця розташування техніки, напрямок руху, швидкості, контроль заправок і зливів. Розрахунок оброблене площі і доставки врожаю. Система зчитує дані з різних датчиків і передає їх на комп'ютер диспетчера. Установка і підключення GPS моніторингу для контролю польових робіт. Телефонуйте 044 206 69 79
Моніторинг
сільськогосподарських робіт
Контроль за зібраним врожаєм

Контроль за зібраним врожаєм

GPS моніторинг в сільському господарстві для контролю польових робіт, місця розташування техніки, напрямок руху, швидкості, контроль заправок і зливів. Розрахунок оброблене площі і доставки врожаю. Система зчитує дані з різних датчиків і передає їх на комп'ютер диспетчера. Установка і підключення GPS моніторингу для контролю польових робіт. Телефонуйте 044 206 69 79
Контроль за зібраним
врожаєм
Контроль добрив

Контроль добрив

GPS моніторинг в сільському господарстві для контролю польових робіт для точного землеробства. Розрахунок оброблене площі поля з урахуванням пропусків і перекриттів, а так само спільної обробки поля. Система зчитує дані з різних датчиків і передає їх на комп'ютер диспетчера. Установка і підключення GPS моніторингу для точного землеробства. Телефонуйте 044 206 69 79
Контроль
добрив