Україна, м Київ, вул. Новозабарська, 2/6 Корпус "Е"

+38 044 206 69 79  +38 044 206 42 36

ПН-ПТ: 09:00-18:00

Контроль за зібраним урожаєм

Система GPS моніторингу 

"Teletrack-AGRO"

Контроль за зібраним урожаєм Система GPS моніторингу "Teletrack-AGRO"

Контроль за зібраним урожаєм Система GPS моніторингу "Teletrack-AGRO"

GPS моніторинг в сільському господарстві для контролю збору врожаю. Контроль ланцюжка доставки врожаю: комбайн - перевантажувач - зерновоз - елеватор. Система зчитує дані з різних датчиків і передає їх на комп'ютер диспетчера. Установка і підключення GPS моніторингу для контролю збору врожаю. Телефонуйте 044 206 69 79

Мінімізація втрат на стадії збору і доставки врожаю є найважливим фактором для підвищення рентабельності агробізнесу. Система GPS моніторингу "Teletrack-AGRO" дозволяє забезпечити поетапний контроль за переміщенням зібраного врожаю, техніки і водіїв і, таким чином, виявити нестачу і визначити порушників. Реалізується ця задача за допомогою застосування радіоміток, RFID-зчитувачів водіїв, датчиків вимірювання рівня зерна в бункері і контролю роботи шнека комбайна, перевантажувача. Система дозволяє контролювати траєкторію пересування комбайна на полі, заповнення бункера комбайна і перевантажувача зерном, місце, час перевантаження в зерновоз (перевантажувач), обсяг вивантаження, а також відстежити його маршрут прямування, несанкціоновані зупинки, відхилення від маршруту та кількість привезеного врожаю на елеватор. 

Контроль зерновоза (перевантажувача) відбувається за допомогою автономних радіоміток. Приймальна частина підключається до GPS-контролера, живиться від борт мережі і встановлюється на комбайн або перевантажувач, або в пункті прийому зерна (на елеваторі). Передавальна частина закріплюється на перевантажувач, зерновоз і забезпечує передачу сигналу з ID-кодом на задану відстань (3-10 метрів), живиться від вбудованого акумулятора, що забезпечує час безперервної роботи від 5 років. Таким чином можна простежити ланцюжок надходження врожаю від комбайна до елеватора. А вимірювання кількості зерна в комбайні (зерновозі) за допомогою ультразвукового або контактного датчиків і порівняння його з привезеним на елеватор дозволяє обчислити нестачу продукції при транспортуванні.

 

Результати впровадження системи GPS моніторингу Teletrack-AGRO

1. Зниження витрат на ПММ та амортизаційні витрати;

2. Мінімізація втрат на етапі збору та доставки врожаю;

3. Отримання об'єктивних даних про хід і якість польових робіт;

4. Підвищення продуктивності праці та поліпшення дисципліни персоналу;

5. Поліпшення якості обліку виконаних робіт;

6. Підвищення ефективності роботи техніки за рахунок оптимального планування маршрутів.