Україна, м Київ, вул. Новозабарська, 2/6 Корпус "Е"

+38 044 206 69 79  +38 044 206 42 36

ПН-ПТ: 09:00-18:00

Решение для топливоперевозок

Перевозка топлива автомобильным транспортом

 

GPS моніторинг 

транспортування палива

Автомобільний транспорт

GPS моніторинг транспортування палива

GPS моніторинг транспортування палива

Контроль рівня палива автомобіля або цілого автопарку. Контроль рівня палива, витрата, залишок. Віддалений моніторинг транспорту, а також пересувних або стаціонарних АЗС. Встановлення та підключення обладнання для контролю палива. Телефонуйте 044 206 69 79

Решение для топливоперевозок

Перевозка топлива автомобильным транспортом

 

Компанія РКС пропонує рішення з використанням технологій GPS моніторингу для паливоперевізника, яке дозволяє:

  • виявити можливі зловживання персоналу паливом в цистерні;

  • контролювати водійський персонал і безпеку водіння;

  • управляти логістикою.

Інформація про місце розташування, а також дані від встановлених датчиків, за допомогою GPS/GSМ контролера, передаються в систему GPS моніторингу і видаються у вигляді звітів з зазначенням місця, часу відкриття люків, відкриття/закриття скриньки зливних кранів, ідентифікацією відповідального водія, об'єму відвантаженого і отриманого палива. Система також дозволяє контролювати безпеку транспортування, відстежуючи коливання палива в цистерні, інформуючи про небезпеку перекидання. Додатково диспетчер за допомогою датчика швидкості, прискорення (акселерометра) має можливість відстежувати швидкісні режими паливоперевізника. 

Система може бути корисною як підприємствам, що займаються перевезенням палива для власних АЗС, так і для комерційного перевезення. Деякі підприємства мають у складі свого автопарку паливозаправники. Вони призначені для оперативної заправки паливом техніки на місці виконання робіт. Паливозаправники отримують паливо на стаціонарних АЗС або на нафтобазах. На всіх цих об'єктах існує можливість для махінацій. Тому важливо здійснювати моніторинг всього ланцюжка споживачів палива від нафтобази і заправної станції до мобільного паливозаправника і кінцевого споживача.

Система контролю заправників дозволить диспетчеру системи GPS моніторингу Teletrack встановити факт і об'єм заправки. Зіставлення об'ємів палива, відпущеного паливозаправником і отриманого транспортним засобом, дасть можливість встановити факт "недоливу".

Компанія РКС в даний час пропонує своїм клієнтам систему контролю палива, засновану на застосуванні спеціалізованих датчиків рівня палива, проточних витратомірів, підключених до бортового GPS-трекера Teletrack, або шляхом підключення до CAN-шині автомобіля. Всі ці методи контролю, що застосовуються окремо або комбіновано, дозволяють з досить високою ефективністю запобігти розкраданню палива і знизити витрату палива за рахунок контролю цільового використання.

Всі встановлені на цистерні датчики мають вибухобезпечне виконання (0 EX ia ІІВ Т6 Ga). Іскробезпечні бар'єри оснащені електронною гальванічною розв'язкою, що забезпечує більш високий ступінь захисту по ланцюгах живлення і перешкодозахищеність.