Україна, м Київ, вул. Новозабарська, 2/6 Корпус "Е"

+38 044 206 69 79  +38 044 206 42 36

ПН-ПТ: 09:00-18:00

Рішення для вантажних автоперевезень

контроль переміщення і контроль палива за допомогою датчика рівня палива EPSILON®

Рішення для вантажних автоперевезень контроль переміщення і контроль палива за допомогою датчика рівня палива EPSILON®

Рішення для вантажних автоперевезень контроль переміщення і контроль палива за допомогою датчика рівня палива EPSILON®

Система автоматичного GPS моніторингу транспорту для контролю розташування, напрямок руху, швидкості, рівня палива і ойго витрата. Система автоматично зчитує дані з різних датчиків і передає їх на комп'ютер диспетчера. Встановлення та підключення GPS моніторингу. Телефонуйте 044 206 69 79

Решение 

для грузовых автоперевозок

Инновационная система TELETRACK, разработанная компанией RCS, поможет во многих вопросах связанных с перевозкой грузов автомобильным транспортом. 

Система в режиме on-line может информировать как о данных самого автомобиля (место положение, маршрут, скорость, расход топлива, данные тахографа, др.), так и о данных груза (температура в рефрижератора, открытие грузовых отсеков, др.).

Можливості системи GPS-моніторингу:

стеження в режимі on-line за TЗ і вантажем;

контроль за дотриманням маршруту;

контроль за витратою палива;

контроль відкриття дверей вантажних відсіків;

інтеграція з логістичними системами;

інтеграція з системами управління підприємством (1С, ін.)

Для контролю вантажоперевезень автопідприємством рекомендованими функціями є контроль переміщення і контроль палива за допомогою датчика рівня палива EPSILON®. На техніці встановлюється бортовий GPS-контролер, датчик рівня палива EPSILON®, додатково для ідентифікації та контролю робочого часу персоналу монтується RFID-зчитувач карток водіїв. Також можна контролювати температуру у вантажному відсіку за допомогою датчика температури, відкриття вантажного відсіку - за допомогою захищеного від втручання RFID-датчика відкриття дверей, зчитувати дані тахометра і бортового комп'ютера (FMS, CAN). Інформація про місцезнаходження, координати, а також дані з встановлених датчиків за допомогою GPS/GSМ контролера передаються в систему моніторингу і надаються у вигляді звіту із зазначенням місця, часу відкриття дверей, ідентифікацією водія.

Також диспетчер за допомогою показань від бортового пристрою про прискорення транспортного засобу має можливість відстежувати швидкісні режими, контролюючи безпеку водіння транспортного засобу.