Україна, м Київ, вул. Новозабарська, 2/6 Корпус "Е"

+38 044 206 69 79  +38 044 206 42 36

ПН-ПТ: 09:00-18:00

Система контролю та обліку добрив

Система GPS моніторингу"Teletrack-AGRO"

Система контролю та обліку добрив Система GPS моніторингу"Teletrack-AGRO"

Система контролю та обліку добрив Система GPS моніторингу"Teletrack-AGRO"

GPS моніторинг в сільському господарстві для контролю польових робіт для точного землеробства. Розрахунок оброблене площі поля з урахуванням пропусків і перекриттів, а так само спільної обробки поля. Система зчитує дані з різних датчиків і передає їх на комп'ютер диспетчера. Установка і підключення GPS моніторингу для точного землеробства. Телефонуйте 044 206 69 79

Решение с помощью Teletrack-AGRO

Мониторинг с/х работ и контроль сбора урожая

Система "Teletrack-AGRO" позволяет контролировать траекторию движения комбайна на поле, заполнение бункера зерном, определить место, время и машину в которую произведена выгрузка, а так же отследить ее маршрут следования до элеватора.

Результати впровадження системи GPS моніторингу Teletrack-AGRO

1. Зниження витрат на ПММ та амортизаційні витрати;

2. Мінімізація втрат на етапі збору та доставки врожаю;

3. Отримання об'єктивних даних про хід і якість польових робіт;

4. Підвищення продуктивності праці та поліпшення дисципліни персоналу;

5. Поліпшення якості обліку виконаних робіт;

6. Підвищення ефективності роботи техніки за рахунок оптимального планування маршрутів.

Контроль палива

Можливі наступні способи контролю палива: з використанням датчиків рівня палива, витратомірів, CAN-шини. Кожен спосіб має свої особливості.

Зчитувач RFID-картки водія

Для ідентифікації водіїв та контролю робочого часу в кабіні транспортного засобу встановлюється спеціальний пристрій, що представляє собою RFID-зчитувач безконтактних карт. Кожному водієві видається персональна карта. В системі зберігаються дані про співробітника (прізвище, ім'я та ін.). Приступаючи до роботи, водій реєструється, вставляючи карту в зчитувач, а в кінці зміни виймає картку з зчитувача. Таким чином однозначно визначається початок, кінець і тривалість зміни.

Мітки причіпного та навісного обладнання

Для автоматичного визначення виду виконаних робіт, обробленої площі, перекриття, перепусток на навісне і причіпне обладнання монтується спеціальна мітка, що дозволяє встановити тип використовуваного обладнання за його унікальному ID-коду (ідентифікатора). В системі зберігається довідник обладнання, в якому зафіксовані його найменування, ширина захоплення. Пропонуються контактні магнітні мітки або безконтактні радіомітки.

Ультразвуковий датчик рівня добрив

Датчик вимірювання відстані дозволить вимірювати рівень і витрату сипучих добрив, показати факт виконання робіт, одночасно виступити в ролі мітки - ідентифікувати причіпне/навісне обладнання для визначення виду робіт і розрахунку обробленої площі.